Aktuelles aus Prishtinë (Pristina), Mitrovica, Prizren, Prizeren, Pejë, Pec - Historisches zu Kosova und UCK
03:25
06.10.2022

Të nderuar lexues, tashmë mund ta lexoni romanin e Max Brymit “Fajtorja e Pafajshme” edhe në gjuhën shqipe. Libri i përkthyer në shqip sapo është botuar, dhe ju shqiptarë që jetoni në diasporë mund ta porositni librin nëpërmjet e-mailit: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bashkë me shërbimin postar libri kushton 10 euro. Pra të gjithë ju që jeni të interesuar mos hezitoni dhe porositni këtë

libër mjaft interesant. Ndërsa julexues nga Kosova romanin në Prishtinë tashmë mund ta gjeni në shumicën e librarive! Në ndërkohë do t’ju informojmë edhe më në hollësi se në cilat librari mund ta bleni librin në Prishtinë.

Vollbild anzeigen